PUFFA HOSTEL

UL SOLEC 50 NAJNOWSZY HOTEL W ŚCISŁYM CENTRUM WARSZAWY

pufa1 pufa2 pufa3

PUFFA HOSTEL

ul. Solec 50
00-382 Warszawa
tel. 22 6229799

Noclegi Warszawa

PROMOCJA NA WSZYSTKIE KATEGORIE POKOI
( obejmująca śniadania )

SPRAWDŹ ZAKŁADKE CENNIK !


Wybierasz się zwiedzać Stolicę, może na szkolenie, konferencję lub do pracy? PRZYJEDŹ DO NAS A ODCZUJESZ SAME KORZYŚCI:

-DOSKONAŁA LOKALIZACJA - 700m od Starego Miasta, 1,2 km od Dw. Centralnego ,Pałacu Kultury i Nauki oraz metra, 1 km od Stadionu Narodowego, 200 od Mostu Syreny czyli najbliższej przeprawy przez Wisłę na modną Pragę. Dodatkową atrakcją jest oddalone o 3 minuty spacerem Centrum Naukowe Kopernik oraz Muzeum Chopina. Od nas przemieścisz się bez problemu w każdy inny wybrany punkt miasta.

-OSIEMNAŚCIE KOMFORTOWYCH ,PRYWATNYCH POKOJI- 1- 6 osobowych, przytulnie i funkcjonalnie urządzonych .Nowe łazienki zlokalizowane są tuż przy pokojach. Posiadamy łącznie 85 miejsc noclegowych oferowanych w rozsądnym stosunku jakości do ceny.

-MIŁA ATMOSFERA, DOMOWE WARUNKI – recepcja czynna 24 h, ogólno dostępna kuchnia, w pełni wyposażona z kawą i herbatą w cenie noclegu, część wypoczynkowa Hostelu z: telewizorem, dvd , pełną ofertą programową, komputery z dostępem do Internetu oraz sieć Wi-Fi, ręcznik na życzenie klienta

-UDOGODNIENIA- sklep wielobranżowy, bankomat, cukiernia, pralnia w tym samym budynku, restauracje oraz punkty usługowo-handlowe na tej samej ulicy.

© Copyright 2012 Noclegi warszawa · All Rights Reserved

POKOJE
GOŚCINNE

Barbara Balcerzak
ul. Krzywa 14c
05-092 Łomianki

powered by giowds.cms