POKOJE GOŚCINNE

Barbara Balcerzak ul. Krzywa 14c 05-092 Łomianki

pufa1 pufa2 pufa3

POKOJE GOŚCINNE

Barbara Balcerzak
ul. Krzywa 14c
05-092 Łomianki

Strona główna

ATRAKCYJNE CENY JUŻ OD 35zł

Nasz hostel znajduje się 15km od ścisłego centrum Warszawy ,  w podwarszawskich Łomiankach sąsiadujących z Bielanami, Żoliborzem, Białołęką. Stąd mamy szybki dojazd do metra, a zatem do wszystkich dzielnic stolicy. Zmotoryzowanym oferujemy własny  1000 m2 monitorowany parking z możliwością postoju autokarów. Prosty dojazd autobusami to propozycja dla gości niezmotoryzowanych. W okolicy znajduje się też basen, kościół i markety oraz punkty gastronomiczne. Jesteśmy alternatywą dla hoteli Stolicy. Oferujemy tanie noclegi dla osób prywatnych oraz firm.

Dysponujemy pokojami 1, 2 i 3 osobowymi z łazienkami oraz 1-2-3-4osobowymi z łazienkami ogólnymi, wyposażonymi  w TV, dostęp do internetu wi-fi oraz czajnik bezprzewodowymi. Do dyspozycji gości dwie  kuchnie z lodówkami do przygotowywania ciepłych posiłków.
Naszą ofertę na tanie noclegi w Warszawie kierujemy do wszystkich gości przyjeżdżających do Stolicy bez względu na ilość dni i cel podroży. Zapewniamy doskonałe warunki  dla pracowników korzystających z naszych usług przez dłuższy czas oraz dla turystów pozostających na dwa lub trzy dni.

Istnieje także możliwość pobytu osób niepełnosprawnych. Łazienki zarówno te prywatne jak i ogólne umożliwiają korzystanie z nich osobom na wózkach inwalidzkich.

© Copyright 2012 Noclegi warszawa · All Rights Reserved

PUFFA
HOSTEL

ul. Solec 50
00-382 Warszawa
tel. 22 6229799

powered by giowds.cms